PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

Brazilský keratin PRIMER INNOVATION DUO

Brazilský keratin PRIMER INNOVATION DUO FORMULA 260 ml.
Cena 449,00 Kč

Základní revitalizační a regenerační složka systému - jako první v pořadí se použije pro intenzivní zregenerování poškozených vlasových vláken
Jednou z běžně se vyskytujících bílkovin je keratin, z něhož příroda staví všechny pevné struktury jako vlasy, ochlupení, srst, nehty, kopyta apod. Tato bílkovina je u všech tvorů na planetě svou chemickou skladbou prakticky stejná, skládá se z asi 20-ti aminokyselin. Nejdůležitější aminokyselinou pro stavbu keratinu je aminokyselina Cystein. Tato sirná aminokyselina má schopnost pomocí boční sirné skupiny vytvářet další vazby na vedlejší keratinová vlákna a tím je propojovat a vytvářet tak pevnou vázanou strukturu, např. vlas. Tato vazba se však vlivem mnoha vnějších vlivů trhá a porušuje, především účinkem barvení, zesvětlování vlasů, vlivem ondulace horkým vzduchem, slunečním zářením, trvalou aj. Tím vlasy ztrácejí pevnost, lesk, třepí se jejich konečky, špatně se upravují, kroutí se apod. Existuje však jedinečná možnost, jak tyto již odrostlé a tedy mrtvé vlasy chemicky zregenerovat, použitím keratinového hydrolyzátu, který obsahuje m.j. i cystein, který má schopnost opět ve vlasech provázat jednotlivá vlákna a tím vlas do hloubky zregenerovat a zpevnit. Měření (Henkel) prokazují zpevnění vlasů touto metodou až o 100 %!!! Obsah cysteinu v běžných keratinových hydrolyzátech je okolo 0,4 %, v DUO FORMULA jsou 4 %!
Po použití Primeru, který již splnil svůj hlavní účel zregenerovat vlasovou strukturu, použijte nyní Builder ke zcela unikátnímu prohloubení a zpevnění vlasů.

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc