PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

Žádná slova. Stačí pohled. Perfect Lashes®

Perfect salon nyní nabízí školení s certifikátem – permanentní prodlužování řas jen za 4000 Kč! V ceně není zahrnutý materiál pro start řasové stylistky, pohybuje se do 2000 Kč. V balíčku ovšem nenajdete žádný kufřík či věci – jen aby zaplnily místo. Pouze to, co opravdu využijete!

U nás si nyní můžete zakoupit veškerý potřebný materiál pro aplikaci řas nebo sérum pro růst řas Perfect Natural Lashes – i pro velkoobchodní množstevní odběr. Katalog výrobků Vám po vyžádání zdarma rádi zašleme. Více info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školení pro Váš komfort provádíme na 2 x 5h. – po dva víkendy s několika denním až týdenním odstupem. Každé z Vás po školení vyvstane mnoho otázek a nejistota, zda dělá vše správně. Proto se po době, kterou si samy určíte,  podělíme o Vaše zkušenosti a pomůžeme Vám s dalším pracovním vývojem.

Perfect Lashes® - spojuje evropskou kvalitu a italský šmrnc! Řasy Perfect Lashes®  z přírodního materiálu díky svému, okem neviditelnému nerovnému povrchu s póry a prasklinami, perfektně „nasávají“ lepidla, lepidlo dokonale přilne a drží! Prodloužené řasy pak mají nekonečně dlouhou životnost! A pokud k tomu přidáte naše kvalitní lepidla, vytvoříte božský pohled s extrémní trvanlivostí!

Perfect Lashes® nabízí široký sortiment délek, síly a zakřivení semipermanentních řas a příslušenství za skvělé ceny, které ocení každá profesionálka.

Vyvarujte se syntetickým nepoddajným řasám, po kterých lepidlo stéká, stejně tak nekvalitním lepidlům!

Perfect Lashes® - kvalita, která je vidět nejen na první pohled! Pravost našich norkových řas si můžete ověřit Vy sami – podívejte se na naše řasy pod mikroskopem a přesvědčte se o kvalitě! Umělé řasy, tak jako ostatní syntetická vlákna, jsou pravidelná a svým rovným tvarem připomínají svazek rybářských vlasců – lepidlo na nich nepřilne a rychle po nich stéká. Perfect Lashes® jsou vyvinuty pouze z přírodních materiálů, které se vyznačují šupinkami a prasklinami, ve kterých se lepidlo drží a perfektně přilne.

Perfect Lashes® - pro dokonalý pohled, který trvá.

Pravidlo Perfect Lashes® pro všechny naše klientky

- jakmile budete mít další otázky nebo budete kdykoliv potřebovat poradit – můžete se na nás obrátit na bezplatnou konzultaci, těšíme se na Vás! Stejně tak si u nás můžete zakoupit potřebný materiál pro aplikaci řas nebo sérum pro růst řas Perfect Natural Lashes – i pro velkoobchodní množstevní odběr.

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc