PRODLOUŽENÉ ŘASY
 x 

0

Kapky na růst řas

BEAUTY LASHES s mezinárodním certifikátem" Revoluční kapky na růst řas"
NEJÚČINNĚJŠÍ kapičky na trhu. Nové složení bez bimatoprostu, bez vedlejších účinků. Prodlužují řasy až o 100%. Mladistvý vzhled pro ženu v každém věku.
Cena 1900,00 Kč

BEAUTY LASHES kapičky s praktickým houbičkovým aplikátorem se nanáší 1-2x denně na horní víčka. 3,5 ml séra na 4 měsíce, jedinečná cena 1840 Kč/1 ks.
Pro registrované klientky věrnostní bonusy při koupi 2 balení Keratin na řasy ZDARMA. Zažijte své vlastní řasy až o 100% DELŠÍ, až o 30% hustší, až o 20% silnější a tmavší. Oslňte řasami delšími, hustšími, pevnějšími a neodolatelně zdravými! BEAUTY LASHES nabízí NOVÝ design! BEAUTY LASHES jsou bez známých vedlejších účinků!!! Neobsahují bimatoprost!!! Chcete být krásná a božsky svůdná!?!? Chcete šetřit čas i peníze?!? Stačí jedno ANO! Bez návštěv salonu si řasy prodlužte jednoduše doma a sama!! DOPORUČUJEME jako regenerační doplněk k permanentně prodlouženým řasám! Po sundání umělých řas nebudou Vaše řasy polámané, prořídlé, zesláblé! S BEAUTY LASHES již nikdy nebudete mít krátké řasy, řídké řasy, vylámané řasy, opadané řasy. Beauty Lashes funguje v každém věku.
Maximálního prodloužení a zahuštění řas je dosaženo za 3-4 měsíce. Řasy delší až o 100%!!! BEAUTY LASHES se nanáší jen a pouze na lůžko řas tzn. úzkou část víčka, z níž řasy vyrůstají!!! Pokud se neopatrnou či přílišnou aplikací dostane aplikátor do oka, mírně štípe, tak jako téměř vše, co se do oka dostane, včetně čisté vody. Štípání je však ,,snesitelné" a většinou postačí silnější sevření víček, čímž se prostředek z oka vytlačí. Oko se zklidní do několika minut a oschne. BEAUTY LASHES nanášejte na horní víčka, stimulujete tak dostatečně i růst spodních řas. Nanášejte na víčko nejlépe při zavřeném oku před zvětšovacím zrcadlem pomocí aplikátoru v uzávěru lahvičky malými krouživými pohyby. Prostředek nanášejte na čisté, umyté a nezamaštěné víčko minimálně 1 x denně. Pro výrazný účinek aplikujte 2x denně, ráno a na noc (vždy na čisté víčko). Po ranní aplikaci BEAUTY LASHES a po zaschnutí přípravku lze bez omezení víčko dále dle požadavku dekorovat stíny, řasenkou, linkami apod.

ilustracni

Nejnovější

Doporučené

Nejprodávanější

Kontakt

Pro Salon s.r.o.
Perfect Salon péče & krásy

Palackého třída 17
Brno – Královo Pole
Mail: prodlouzenerasy@email.cz
GSM: +420 724 682 014

Call Center

Potřebujete pomoct nebo poradit?

Kontaktujte nás

Pomoc